Lekarze

Lek . Wet Aleksandra Gregoraszczuk

Lekarzem weterynarii chciałam być od dziecka. Wychowałam się wśród psów i koni które są moją miłością.
Od dziecka jeżdżę konno, a podczas studiów zdobyłam uprawnienia instruktora jazdy konnej.
Zawodowo jestem jednak związana z małymi czworonogami- psami i kotami.
Studia ukończyłam na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie.

Dziedzinami weterynarii którymi szczególnie się interesuję jest dermatologia, cytologia onkologiczna, anestezjologia oraz rozród i położnictwo.
Jestem członkiem VASTA Międzynarodowej Szkoły Anestezjologii Weterynaryjnej oraz Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt -Sekcja Cytologii.
Rozpoczęłam też studia specjalizacyjne- Rozród Zwierząt

W naszej lecznicy konsultuję pacjentów dermatologicznych, endokrynologicznych, onkologicznych oraz jestem anestezjologiem. Dbam o bezpieczeństwo i prawidłowy przebieg znieczulenia podczas zabiegów chirurgicznych

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą trzech chłopców- Franciszka, Aleksandra i Juliana.
Nasz dom jest nadal pełen zwierząt, mamy trzy psy- labradory Tosię i Bibi,terierka- kundelka Ferbiego , dwa koty Marlenkę i Felka i klacz Hamidę
Czas wolny najczęściej spędzam spacerując z psami po lesie lub galopując po łąkach na końskim grzbiecie

Lek. wet . Bartłomiej Gregoraszczuk

Właściciel i kierownik Lecznicy weterynaryjnej ‚Greg-Wet’ Forteczna
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej w Lublinie (2002)
W roku 2012 ukończył studia specjalizacyjne z zakresu chirurgii zwierząt domowych i uzyskał tytuł specjalisty.
W 2016 roku rozpoczął specjalizację w zakresie radiologi weterynaryjnej.
Zajmuje się przede wszystkim pacjentami chirurgicznymi ale także onkologicznymi, ortopedycznymi i trudnymi internistycznymi
Poza weterynarią jego pasją jest narciarstwo i podróże

Doktor Gregoraszczuk prywatnie jest tatą trzech synów i właścicielem stada psów i kotów 🙂

Lek. wet Anna Mroczkowska

Od dziecka chciałam zostać weterynarzem, a w 2014 roku spełniło się marzenie i zdobyłam tytuł po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Od początku studiów drugim domem były dla mnie kliniki weterynaryjne, gdzie pod czujnym okiem znakomitych lekarzy zgłębiałam tajniki wiedzy. Już na 4 roku szczególnie zainteresowałam się kardiologią, byłam członkiem SKM oraz asystentką mentorki. W naszej lecznicy specjalizuje się w kardiologii, ale również interesuję się szeroko pojętą interną (szczególnie trudnymi przypadkami), stanami nagłymi i ultrasonografią. Cały czas staram się poszerzać swoją wiedzę uczęszczając na liczne konferencje, warsztaty i staże. Weterynaria jest moją pasją, dlatego codzienna praca to przyjemność, a uratowanie zwierzaka jest największą nagrodą. Na co dzień jestem właścicielką psa o chwytliwym imieniu Whisky i kotki Nefre. Prywatnie uwielbiam odkrywać nowe miejsca, oglądać dobre kino oraz uprawiać jogę.

Lek.wet. Paweł Podboroczyński

Ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w 2016r. Wcześniej rozwijał swoje zainteresowania na Uniwersytecie Rolniczym im.Hugona Kołłątaja w Krakowie na którym w 2011 r uzyskał tytuł inżyniera zootechniki. W trakcie studiów uczestnik licznych konferencji m.in.
„I Kongres Weterynaryjnej Medycyny Behawioralnej” , Warszawa 2014.
„Rozród i Mastitis u bydła ” Warszawa 2015.
” Nowe wyzwania w diagnostyce chorób pasożytniczych” Warszawa 2016.

Pogłębiał swoją wiedzę uczestnicząc w kursach.
Kurs Ultrasonografia praktyczna jamy brzusznej małych zwierząt . dr n.wet Wojciech Atamaniuk , lek.wet Jan Lorenc ,Warszawa 2017
Kurs Inseminacji dr hab. Ryszard Tuz Kraków 2010.
Szczególne dziedziny zainteresowania to stomatologia, chirurgia, diagnostyka obrazowa .
Miłośnik zwierząt zarówno małych jak i dużych. Pasjonat motoryzacji, sportu, teatru, podróży, agromomii.

Lek. wet Diana Turek

Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie w 2015 roku. Posiada różnorodne
doświadczenie. Do chwili obecnej pracowała zarówno z dużymi jak i małymi zwierzętami. Na bieżąco poszerza swoją wiedzę- szkolenia, konferencje, warsztaty, literatura. Szczególne interesuje się leczeniem małych ssaków. Pracę traktuje jak powołanie, zawsze stawia dobro pacjenta na pierwszym miejscu.

Lek wet. Patrycja Pleszyńska

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. W naszej lecznicy zajmuje się szeroko pojętą interną psów i kotów oraz sprawowaniem troskliwej  opieki nad pacjentami  szpitalnymi.  Pani doktor zdobywała doświadczenie   w klinikach weterynaryjnych  w Polsce i za granicą.  Największą satysfakcję sprawia jej uratowanie i wyleczeni ego chorego zwierzęcia. Interesuje się nefrologią.  Uwielbia piesze wędrówki  z psami tzw. dogtreeking.  Prywatnie właścicielka  dwóch kundelków – Brook i Reachel.  Szczęśliwa żona i mama 6 miesięcznej córeczki.

Asystenci lekarzy

Mgr. Justyna Natkaniec

Absolwentka Uniwersytety Rolniczego w Krakowie. Magister inżynier Zootechniki, którą ukończyła w czerwcu 2013 roku. Do zespołu Lecznicy Greg-Wet dołączyła w 2015 roku, gdzie pełni miedzy innymi opiekę nad pacjentami hospitalizowanymi oraz asystę przy zabiegach operacyjnych. Poza pracą, swój wolny czas spędza na oglądaniu filmów, chodzeniu do teatru, jeździe na rolkach oraz łyżwach.

Mgr inż. tech. wet. Anna Krall

Absolwentka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Tytuł inżyniera zootechniki (specjalność prewencja weterynaryjna i ochrona zdrowia zwierząt) uzyskała w roku 2015, tytuł magistra obroniła półtorej roku później. Uczęszczała do czteroletniego Technikum Weterynarii w Nowym Targu. W lecznicy GREG WET zajmuje się kontaktem z właścicielami naszych małych pacjentów, asystą w gabinecie, a także opieką nad pacjentami przebywającymi w szpitalu. Prywatnie miłośniczka psów, kotów i…jeży :). Interesuje się behawiorystką zwierząt, dobrą książką i letnim eksplorowaniem greckich wysp.

Urszula Skałoń

Absolwentka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Tytuł inż zootechniki (specjalność prewencja weterynarii i ochrona zdrowia zwierząt) uzyskała w 2014 roku. W 2017 roku uzyskała tytuł technika weterynarii. Prywatnie właścicielka dwóch adoptowanych ze schroniska psów- syberian husky o imieniu Megi, samoyed o imieniu Zuzia oraz kotki znajdy rasy europejskiej o imieniu Józia. Poza pracą jej największą pasją są treningi na siłowni oraz zdrowy styl życia. W czasie wolnym lubi aktywny wypoczynek na łonie natury ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi, motoryzacje oraz dobrą książkę.

Lekarze współpracujący

Lek. wet Ilona Puszkarewicz