Lekarze

Lek . Wet Aleksandra Gregoraszczuk

Lekarzem weterynarii chciałam być od dziecka. Wychowałam się wśród psów i koni które są moją miłością.
Od dziecka jeżdżę konno, a podczas studiów zdobyłam uprawnienia instruktora jazdy konnej.
Zawodowo jestem jednak związana z małymi czworonogami- psami i kotami.
Studia ukończyłam na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie.

Dziedzinami weterynarii którymi szczególnie się interesuję jest dermatologia, cytologia onkologiczna, anestezjologia oraz rozród i położnictwo.
Jestem członkiem VASTA Międzynarodowej Szkoły Anestezjologii Weterynaryjnej oraz Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt -Sekcja Cytologii.
Rozpoczęłam też studia specjalizacyjne- Rozród Zwierząt

W naszej lecznicy konsultuję pacjentów dermatologicznych, endokrynologicznych, onkologicznych oraz jestem anestezjologiem. Dbam o bezpieczeństwo i prawidłowy przebieg znieczulenia podczas zabiegów chirurgicznych

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą trzech chłopców- Franciszka, Aleksandra i Juliana.
Nasz dom jest nadal pełen zwierząt, mamy trzy psy- labradory Tosię i Bibi,terierka- kundelka Ferbiego , dwa koty Marlenkę i Felka i klacz Hamidę
Czas wolny najczęściej spędzam spacerując z psami po lesie lub galopując po łąkach na końskim grzbiecie

Lek. wet . Bartłomiej Gregoraszczuk

Właściciel i kierownik Lecznicy weterynaryjnej ‚Greg-Wet’ Forteczna
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej w Lublinie (2002)
W roku 2012 ukończył studia specjalizacyjne z zakresu chirurgii zwierząt domowych i uzyskał tytuł specjalisty.
W 2016 roku rozpoczął specjalizację w zakresie radiologi weterynaryjnej.
Zajmuje się przede wszystkim pacjentami chirurgicznymi ale także onkologicznymi, ortopedycznymi i trudnymi internistycznymi
Poza weterynarią jego pasją jest narciarstwo i podróże

Doktor Gregoraszczuk prywatnie jest tatą trzech synów i właścicielem stada psów i kotów 🙂

Lek wet. Edyta Korczewicz

Już od najmłodszych lat wiedziała, że zostanie lekarzem weterynarii. Zawsze pasjonowały ją zwierzęta, zarówno te duże, jak i małe. Ukończyła studia na wydziale Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w 2016 roku. Wcześniej zdobyła tytuł magistra inżyniera zootechniki na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. W trakcie studiów zajmowała się wolontariatem pomagając bezdomnym zwierzętom. Uczestniczyła w licznych szkoleniach weterynaryjnych (m.in. kardiologia małych zwierząt, endokrynologia małych zwierząt). Intensywnie praktykowała w klinice całodobowej ,,Ursynowska 24″ w Warszawie i Szpitalu Koni Służewiec oraz zagranicą (w Anglii, Niemczech i na Ukrainie). Po zakończeniu studiów odbyła staż kliniczny w lecznicy całodobowej ,,LuxVet 24″ w Krakowie, gdzie pozyskała dużą wiedzę internistyczną. Brała udział w wielu konferencjach krajowych oraz międzynarodowych, gdzie uzyskała liczne certyfikaty (m.in. Chirurgia tkanek miękkich małych zwierząt, intensywna terapia małych zwierząt, nefrologia i dietetyka kliniczna małych zwierząt, gastrologia i radiologia praktyczna małych zwierząt). Po odbytych stażach klinicznych podjęła pracę w ,,CaymanAnimalHospital” na Kajmanach, gdzie miała przyjemność pracować ze specjalistami z całego świata. Jej zainteresowanie w dziedzinie weterynaryjnej to nefrologia, dermatologia i chirurgia. Po pracy relaksuje się jeżdżąc konno.

Lek wet. Marta Przybyło

Lek wet. Weronika Piekarska

Lek wet. Anna Kozłowska

Lek wet. Wiktor Turek

Asystenci lekarzy

Mgr. Justyna Natkaniec

Absolwentka Uniwersytety Rolniczego w Krakowie. Magister inżynier Zootechniki, którą ukończyła w czerwcu 2013 roku. Do zespołu Lecznicy Greg-Wet dołączyła w 2015 roku, gdzie pełni miedzy innymi opiekę nad pacjentami hospitalizowanymi oraz asystę przy zabiegach operacyjnych. Poza pracą, swój wolny czas spędza na oglądaniu filmów, chodzeniu do teatru, jeździe na rolkach oraz łyżwach.

Urszula Skałoń

Absolwentka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Tytuł inż zootechniki (specjalność prewencja weterynarii i ochrona zdrowia zwierząt) uzyskała w 2014 roku. W 2017 roku uzyskała tytuł technika weterynarii. Prywatnie właścicielka dwóch adoptowanych ze schroniska psów- syberian husky o imieniu Megi, samoyed o imieniu Zuzia oraz kotki znajdy rasy europejskiej o imieniu Józia. Poza pracą jej największą pasją są treningi na siłowni oraz zdrowy styl życia. W czasie wolnym lubi aktywny wypoczynek na łonie natury ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi, motoryzacje oraz dobrą książkę.

Lekarze pełniący dyżury nocne/weekendowe

Lek.wet. Paweł Podboroczyński

Ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w 2016r. Wcześniej rozwijał swoje zainteresowania na Uniwersytecie Rolniczym im.Hugona Kołłątaja w Krakowie na którym w 2011 r uzyskał tytuł inżyniera zootechniki. W trakcie studiów uczestnik licznych konferencji m.in.
„I Kongres Weterynaryjnej Medycyny Behawioralnej” , Warszawa 2014.
„Rozród i Mastitis u bydła ” Warszawa 2015.
” Nowe wyzwania w diagnostyce chorób pasożytniczych” Warszawa 2016.

Pogłębiał swoją wiedzę uczestnicząc w kursach.
Kurs Ultrasonografia praktyczna jamy brzusznej małych zwierząt . dr n.wet Wojciech Atamaniuk , lek.wet Jan Lorenc ,Warszawa 2017
Kurs Inseminacji dr hab. Ryszard Tuz Kraków 2010.
Szczególne dziedziny zainteresowania to stomatologia, chirurgia, diagnostyka obrazowa .
Miłośnik zwierząt zarówno małych jak i dużych. Pasjonat motoryzacji, sportu, teatru, podróży, agromomii.

Lek. wet Ilona Puszkarewicz

Lek. wet Zuzanna Rasmus

Lek. wet Anna Mroczkowska

W lecznicy wykonuje konsultacje kardiologiczne wraz z badaniem ECHO i/ lub EKG. Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Moja przygoda z kardiologią weterynaryjną zaczęła się w połowie studiów, dzięki czemu jeszcze przed uzyskaniem dyplomu miałam ukończone kursy echokardiograficzne. W kolejnych latach samodzielnej praktyki, licznych konferencjach oraz stażach i warsztatach zdobywałam doświadczenie i wiedzę, dzięki której staram się by serduszka naszych pacjentów biły jak najdłużej.