Personel
Lek . Wet Aleksandra Gregoraszczuk, specjalista rozrodu, specjalista anestezjolog

Lek . Wet Aleksandra Gregoraszczuk, specjalista rozrodu, specjalista anestezjolog

Współwłaściciel

Lekarzem weterynarii chciałam być od dziecka. Wychowałam się wśród psów i koni które są moją miłością. Od dziecka jeżdżę konno, a podczas studiów zdobyłam uprawnienia instruktora jazdy konnej. Zawodowo jestem jednak związana z małymi czworonogami- psami i kotami. Studia ukończyłam na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie.

Dziedzinami weterynarii którymi szczególnie się interesuję jest dermatologia, cytologia onkologiczna, anestezjologia oraz rozród i położnictwo.
Jestem członkiem VASTA Międzynarodowej Szkoły Anestezjologii Weterynaryjnej oraz Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt -Sekcja Cytologii. 2019 uzyskała tytuł „specjalisty rozrodu zwierząt”.

W naszej lecznicy konsultuję pacjentów dermatologicznych, endokrynologicznych, onkologicznych oraz jestem anestezjologiem. Dbam o bezpieczeństwo i prawidłowy przebieg znieczulenia podczas zabiegów chirurgicznych

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą trzech chłopców- Franciszka, Aleksandra i Juliana. Nasz dom jest nadal pełen zwierząt, mamy cztery psy i trzy koty.  Czas wolny najczęściej spędzam spacerując z psami po lesie lub galopując po łąkach na grzbiecie mojej klaczy Hamidy

Lek. wet . Bartłomiej Gregoraszczuk

Lek. wet . Bartłomiej Gregoraszczuk

Właściciel i kierownik, specjalista chirurg, specjalista radiolog

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej w Lublinie (2002). W roku 2012 ukończył studia specjalizacyjne z zakresu chirurgii zwierząt domowych i uzyskał tytuł specjalisty. 2019 uzyskał tytuł „specjalista radiolog”. Zajmuje się przede wszystkim pacjentami chirurgicznymi ale także onkologicznymi, ortopedycznymi i trudnymi internistycznymi. 

Doktor Gregoraszczuk prywatnie jest tatą trzech synów i właścicielem stada psów i kotów. Czas wolny spędza jeżdząc na nartach, na rowerze. Relaksuje się też wędrując z plecakiem po górach.

Lekarze

Lek. wet. specjalista chirurg, specjalista radiolog Bartłomiej Gregoraszczuk

Lek. wet. specjalista rozrodu, Vet.Anast.tech.

Aleksandra Gregoraszczuk

Lek .wet. Witalij Moroz

Lek. wet. Kamila Paruch

Lek. wet. Karolina Maślanka

Lek. wet. Gabriela Pacyna

Lek. wet. Maja Zdanowska

 

Asystenci lekarzy

mgr. tech.wet. Justyna Natkaniec

tech.wet Karolina Myśliwiec -Lachman

tech.wet. Marta Biolik

tech. wet. Wojciech Olszański

tech. wet. Natalia Hamernik

 

Recepcja

Marta Biolik

Natalia Hamernik